Войти как арендатор Войти как домовладелец Войти как компания
Alžběta N
100%
Alžběta N.
Neighborhood hero
Experienced host
Прага
Neighborhood hero
Experienced host
Показать краткую биографию


Оценки

Все отзывы о домовладельце
Yuliia N.
Yuliia N.
Перед год назад
very nice apartment owners, quickly answered and settled)) The apartment is comfortable in a quiet area, near a shopping center, cafe
Bronislava M.
Bronislava M.
Перед год назад
Vsechno super
Byla Jsem moc spokojena
Dekuji za vse
Alicja K.
Alicja K.
Перед год назад
The apartment is very clean and bright. I really enjoyed my stay at Alžbětas place! She was very helpful and responsive. The flat looks better in reality than in the photos. Apartment is really spacious, there is a place for wardrobe and desk. Bed is really big and convenient. The location is also awesome -Tesco and Lidl in close proximity. It takes 15 minutes to get to the city center. Would love to come back in the future :) Highly recommended!

Отзывы

Ссылки в данный момент недоступны
Обо мне
Hezký den, jsem studentka medicíny se zálibou ve sportu, pečení a vaření. S přítelem Julianem se stěhujeme do většího bytu, protože očekáváme dva přírůstky do rodiny. Můžete se u nás těšit na krásnou moderní německou kuchyň (s ostrůvkem!). Julianovi rodiče mají v přízemí rodinné interiérové studio - specializují se na kuchyňský design. Pokud by vás to jen trochu zajímalo, doporučuji navštívit jejich showroom. Občas pořádají i ukázky vaření s ochutnávkami :)
Интересы и увлечения
S přítelem jsme se oba několik let věnovali sportovnímu šermu na vrcholové úrovni. Je to můj veliký koníček a doufám, že se k němu budu moci brzy vrátit.

Последний раз в сети
6 дней
Регистрация на Flatio
Сентябрь 2019

Alžběta является проверенным домовладельцем.
Что это значит?