Войти как арендатор Войти как домовладелец Войти как компания
Ivana V
94%
Ivana V.
Experienced host
Прага
Experienced host
Показать краткую биографию


Оценки

Все отзывы о домовладельце
Gabriela B.
Gabriela B.
Перед 3 лет незад
Very nice apartment. The area is very quiet, since the apartment does not have windows towards the main street. The location is prefect since is very close to the Novy Smichov Shopping Center and there are a lot of restaurants in the area. To get to the city center is very easy (the tram station is 2 min walk and the metro station is also very close). The apartment has everything you could need in order to have a nice stay: the level of cleanliness was high, the kitchen is fully equipped, the bathroom is very nice (the bathtub is big), the drawer from the hall is very big and it has a lot of shelves . We stayed over the winter months and the heating was perfect. The additional storage space is perfect to keep the vacuum cleaner and any extra luggage you might have and not need to keep them in sight. Ivana and Veronika were very responsive and helpful. Overall it was a nice stay which we enjoyed.
default avatar
Oksana A.
Перед 3 лет незад
Nevyhovovala nás stavba před oknama . Byli jsme zaskočeni . S miminem skoro na 3 měsíce , mělo to hrozné .
default avatar
Vlaďka K.
Перед 3 лет незад
Děkujeme za krásný, příjemný pronájem bytu, skvělou komunikaci, vstřícnost, vše absolutně v pořádku a doporučujeme.
Zdenek P.
Zdenek P.
Перед 4 лет незад
Krátce? Lepší snad ani není možné si přát. Rádi bychom zůstali s paní Ivankou i nadále v kontaktu a pokud to jen bude možné, bydleli u ní my i členové naší rodiny v budoucnu zase.

Отзывы

Ссылки в данный момент недоступны
Обо мне
Dobrý den. Vítam Vás na webové prezentaci mého apartmánu. Apartmán je nový, vybavený nábytkem na míru. Jeho pronajímání je můj koníček. Ráda poznávám nové lidi 🙂Pracuji jako facility manager, mám flexibilní pracovní dobu a v případě potřeby Vám jsem kdykoliv k dispozici.... :) Budu se těšit na Vaši návštěvu. Mějte pěkný den Ivana
Интересы и увлечения
Cestování, fotografování, kultura a setkávání se zajímavými lidmi....

Последний раз в сети
2 лет
Регистрация на Flatio
Январь 2017

Ivana является проверенным домовладельцем.
Что это значит?