Войти как арендатор Войти как домовладелец Войти как компания
Cezary W
93%
Cezary W.
Neighborhood hero
Experienced host
Варшава, Белосток
Neighborhood hero
Experienced host
Показать краткую биографию


Оценки

Все отзывы о домовладельце
Władysław W.
Władysław W.
Перед 7 месяцев назад
Świetne położenie. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Niestety niszczelne okno sprawiał trochę kłopotu, ale im dalej od niego to nieodczuwanie. Narożnikowi i wersalce przydała by się renowacja. Ale za taką cenę wynajmu można wytrzymać. Mimo wszystko bardzo polecam.
WW
default avatar
Bogna F.
Перед год назад
Bardzo dobra komunikacja i obsługa klienta. Szybko, sprawnie, bezproblemowo. Wszystko na telefon i online. Polecam.

Отзывы

Ссылки в данный момент недоступны
Обо мне
Witajcie! Gdybym miał opowiedzieć o sobie w kilku słowach, opisałbym siebie jako podróżnika, narciarza i tancerza (uwielbiam salsę). Bardzo interesuje mnie również tematyka inwestowania w nieruchomości i na rynkach finansowych. Wiem, że zakwaterowanie odpowiednie do potrzeb jest niezwykle ważne, dlatego chciałbym Was zaprosić do swoich apartamentów w Białymstoku - stolicy Podlasia, najpiękniejszej części Polski, oraz w Warszawie. Będzie mi niezmiernie miło Was gościć i sprawić, że poczujecie się, jak u siebie w domu. Hello! Welcome! A few words about myself...Well, I love travelling, I enjoy skiing, horse riding and dancing (salsa in particular) and I am very much into topics related to investing (real estate, stock markets). I traveled to many countries and I know how important good and affordable accommodation is. Hence I want to offer you comfortable apartments at best locations in Warsaw and Bialystok. I will be very happy to host you and give you all the help and assistance to make sure you feel at home!
Интересы и увлечения
Moją pasją jest narciarstwo, jazda konna oraz taniec, głównie salsa. Poświęcam większość wolnego czasu właśnie na uprawianie tych dyscyplin. Bardzo też lubię tematykę samochodową (uwielbiam jeździć), co oznacza, że każda podróż zamienia się w przygodę :). My hobbies are all around doing sports - skiing, horse riding and salsa dancing - and these activities take up most of my free time. I am also crazy about (fast) cars, so every trip is an adventure to me :)

Последний раз в сети
7 дней
Регистрация на Flatio
Май 2018

Cezary является проверенным домовладельцем.
Что это значит?