Войти как арендатор Войти как домовладелец Войти как компания
Markéta S
100%
Markéta S.
Neighborhood hero
Experienced host
Прага
Neighborhood hero
Experienced host
Показать краткую биографию


Оценки

Все отзывы о домовладельце
Alessandro P.
Alessandro P.
Перед год назад
It was really a pleasure to meet a woman like Marketa! She has been really nice and kind, and also really organized with brochures she has made with suggestions about nice places where to go. The apartment is really amazing and also really comfortable for the position, near to the center.
Marianna S.
Marianna S.
Перед 9 месяцев назад
My favourite place on Flatio, i have returned to Marketa’s place a couple of times and i allways have the best time there.
Marianna S.
Marianna S.
Перед год назад
excellent:)
Marianna S.
Marianna S.
Перед год назад
I had really good time at Marketas place, will definitly return. everything was excellent. Perfect location, very nice host and the flat was sparkling clean and had everything i needed also very comfortable.
Marianna S.
Marianna S.
Перед 12 месяцев назад
Allways a pleasure to stay at Marketa’s flat!!

Отзывы

Markéta byla skvělá, její bydlení také!
Markéta má velice útulný a čistý byt kde jsem se cítila moc příjemně a byt se nachází na super místě. Okolo je spoustu skvělích krásných míst, hlavně Františkánskou zahradu jsem si oblíbila. Je moc vstřícná. Se vším poradí a pomůže, je-li potřeba. Tento byt je dobrou volbou!
Mojí maminku mohu co se týče ubytování jen doporučit! Miluje design a vše co se týče bydlení (architekturu, bytový design interiérů). Vždy jí bavilo náš dům (byt) zůtulňovat, vyzdobovat, aby se tam každý cítil vítán a jako doma. Máma je velmi čistotná, pečlivá a obětavá. Určitě se na ní člověk může obrátit, když by cokoliv potřeboval. Ráda vyhoví. Naše rodina je velmi široká a má mnoho přátel. Tedy není nad profíka, co se o domácnost a své blízké a staral skoro celý život!!!
Обо мне
Dobrý den, velmi mě těší Váš zájem o bydlení v samém srdci Prahy. Jmenuji se Markéta a mám již víceleté zkušenosti s krátkodobými pronájmy. Miluji interiérový design a vše ohledně zkrášlení bydlení. Ve volném čase maluji, šiji, pletu i vyšívám, cvičím jógu, plavu v řece, jezdím na kole a na lyžích. Ráda poznávám nové lidi, netradiční bydlení doma i na cestách. Inspiraci čerpám z přírody, fascinují mě hory. Poslední dobou se zajímám o minimalismus a snažím se bojkotovat plasty. Moc mi záleží, pokud byste si vybrali můj byt, abyste se zde cítili jako doma.

Последний раз в сети
3 дня
Регистрация на Flatio
Сентябрь 2018

Markéta является проверенным домовладельцем.
Что это значит?