Войти как арендатор Войти как домовладелец Войти как компания
Zuzana S
100%
Zuzana S.
Neighborhood hero
Experienced host
Прага
Neighborhood hero
Experienced host
Показать краткую биографию


Оценки

Все отзывы о домовладельце
Dmytro G.
Dmytro G.
Перед 9 месяцев назад
Great apartment with everything that you need and more. Very comfy. Location is nice, 25-30 min to the City center. Zuzana (landlord) is a wery welcoming person. Me and my wife had zero issues. Fully recommend!
Jakub J.
Jakub J.
Перед 4 месяца назад
Naprosto skvělý byt s domácí atmosférou. Nic v bytě nechybělo, vybavení super, lokalita super, a je tam příjemný klid. Komunikace s majitelkou na jedničku, vše proběhlo v pořádku.
default avatar
Pavlína K.
Перед 6 месяцев назад
Moc příjemné paní ubytovatelky :-) Hezký byt, plně vybavený včetně kávovaru a základních potravin, nescházelo nám nic. Zatím nejlepší byt, kde jsme bydleli.
Martin V.
Martin V.
Перед 5 месяцев назад
Bydlení moderní, čisté, plně vybavené k absolutní spokojenosti. Výhodou je garážové stání a dostupnost mhd. Spolupráce se slečnou pronajímatelkou na jedničku, vstřícná a ochotná, bezvadná domluva. Vřele doporučuji.
Lucie C.
Lucie C.
Перед месяц назад
Všechno perfektní. Host moc spokojený. Skvělá majitelka. Mohu jen doporučit!
Lucia M.
Lucia M.
Перед 2 лет незад
The flat is modern and tastefully furnished, bright and spacious. Communication with Zuzana and her mum was excellent, they both responded promptly to any of my messages. Overall, I would recommend this flat.
Jindřich R.
Jindřich R.
Перед 12 месяцев назад
Nice cosy apartment with big fullyequipped kitchen. Garage spot included!
Bogdan A.
Bogdan A.
Перед год назад
I recommend the place 100%, as it was very clean, comfortable and fully furnished in a modern style. The apartment building is on a quite street close to city center. Also, Zuzana was a great landlord, acted very nice and responded promptly. I definitely had a good time staying there.
default avatar
Zuzana B.
Перед 10 месяцев назад
V bytečku všechno vybavení ,opravdu snad nic nechybělo :)Čisto ,utulné, vkusně zařízené. Super dostupnost do centra. Mohu jen doporučit.

Отзывы

Ссылки в данный момент недоступны
Обо мне
My flat is located in Nusle, approx. 5 minutes from BUS or TRAM stations (Nám. Bratří Synků, Nuselská radnice, Horky or little bit further (7 minutes) to Klouboucnicka. The flat is fully furnished (also with coffee machine, TV, stereo, wifi) with a parking spot in garage, which is included in price. Also you can use train station Praha-Vršovice, which is only 5 minutes away and you can get to Praha-Hlavní nádraží by 5-minute train ride.
Интересы и увлечения

Последний раз в сети
1 час
Регистрация на Flatio
Май 2019

Zuzana является проверенным домовладельцем.
Что это значит?