Войти как арендатор Войти как домовладелец Войти как компания
Dominika Z
97%
Dominika Z.
Neighborhood hero
Experienced host
Прага
Neighborhood hero
Experienced host
Показать краткую биографию


Оценки

Все отзывы о домовладельце
Ryan T.
Ryan T.
Перед 3 месяца назад
Bright, clean, roomy comfortable flat in a great location for a mid/long-term stay. Dominka was very responsive in all communications and very helpful whenever there was a question. The neighborhood is accessible to public transportation, also walkable to many landmarks (Kinsky Garden, Petrin, riverside). Good amount of shops, cafes, food options and other conveniences in the area for anything one might need. Pleasant experience here overall.
default avatar
Maria D.
Перед год назад
Kolega byl s pobytem spokojen
Klára M.
Klára M.
Перед год назад
Bydlení pod Petřínem nám velmi vyhovovalo. Vybavení a zařízení bylo přesně takové jako je na fotkách. Při nastěhování bylo uklizeno a umyto. K dispozici jsou pračka a myčka, výbava na úklid, povlečení, televize. Veliké plus jsou okna do vnitrobloku, takže v bytě je ticho a klid - zevnitř i zvenčí. Byt je v centru města blízko k Petřínské rozhledně s dostupnými spoji na tramvaj a metro a s možností parkování přímo před domem.
S bydlením jsme byli moc spokojeni tak i s přístupem majitelů, kteří byli milí a vstřícní.

Отзывы

Ссылки в данный момент недоступны
Обо мне
Tento byt je první byt, který pronajímám na krátkodobý pronájem, nicméně pracuji v cestovním ruchu, takže s ubytovacími službami mám bohaté zkušenosti. Chci, aby se v bytě člověk cítil jako doma, proto se snažím dělat maximum ke spokojenosti.

Последний раз в сети
13 дней
Регистрация на Flatio
Сентябрь 2019

Dominika является проверенным домовладельцем.
Что это значит?